HAKKIMIZDA

Atasis Hakkında

Hakkımızda2011 yılında İzmir’de kurulan ATASİS LTD. ŞTİ. takım tezgahları sac işleme teknolojisi ve otomasyon sektöründe, tezgah ve yedek parça, satış, pazarlama ve satış sonrası aşamalarda hizmet veren Türkiye'nin önde gelen firmalarındandır.

15 yıllık deneyim ve birikimiyle sahasında uzmanlaşan ATASİS, 'Servis-Bakım-Kurulum' konusunda TRUMPF tarafından onaylı diploma ve sertifikaya sahiptir. Bu alanda bünyesine katılan mühendis ve teknikerleri özel olarak yetiştiren ve bu hizmeti küresel alanda sunan bir hizmet kuruluşudur.

Ayrıca firmaların mevcut makinelerini sorunsuz ve verimli bir şekilde kullanabilmeleri için, bünyesinde bulundurdukları personel ve operatörlerin ihtiyaç duydukları makine kullanımı, oluşabilecek hatalar için sorun kaynağını belirleme ve  çözümleme gibi konularda gerekli eğitimler  verilmekte olup üretim ile ilgili sorunları en aza indirgemeyi amaçlanmaktadır. Personel ve operatörlerin çözüm bulunamadıkları durumlarda gerektiğinde online destek verilip sonuca ulaşılabilmektedir.

Gelişen sanayi ve ekipmanları, sektöründe kendini yenilemeyi ve kazancını yatırıma dönüştürmeyi hedef olarak benimsemiş olan Atasis, şuan sektöründe lider firmalardan biri olma, üreticilerin ve Türkiye sanayisinin hizmetinde olmanın gururunu yaşamaktadır.